+48 32 649 70 00
info@ocynkownia.pl
Formularz kontaktowy

09.03.2020

Nowy członek zarządu Seppeler-Rietberg GmbH

Udziałowcy Seppeler-Rietberg GmbH oraz Rada Nadzorcza Seppeler Holding powołały w dniu 17.02.2020 r. panią Ninę Seppeler do zarządu spółki Seppeler-Rietberg GmbH.

Pani Nina Seppeler na swoim nowym stanowisku, wraz z dyrektorem handlowym Thomasem Weise i dyrektorem technicznym Stefanem Neese, odpowiada w równym stopniu za dalszy rozwój rodzinnego przedsiębiorstwa. W ramach działalności Seppeler Holding jest również odpowiedzialna za marketing i projekty specjalne.

Pani Nina Seppeler jest związana z firmą od 16 lat. Po zdobyciu kierunkowego wykształcenia, studiach i kilkuletnim doświadczeniu w dziale IT, początkowo przejęła koordynację i kontrolę nad polskimi zakładami na stanowisku Prezesa Zarządu. Teraz nastąpił kolejny krok w karierze – powołanie do zarządu spółki Seppeler-Rietberg GmbH jako przedstawiciela rodziny Seppeler.

Po przejściu pana Kaia Seppelera do rady nadzorczej, obecność pani Niny Seppeler wśród udziałowców zapewnia spółce reprezentację przez członka zarządu, a jednocześnie przez członka rodziny, co podkreśla kulturę i charakter firmy.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i szerokiemu spektrum zadań, pani Nina Seppeler zgromadziła duże doświadczenie, które może być dobrze wykorzystane w nowej funkcji. Pani Nina Seppeler, oprócz dużego doświadczenia i przywiązania, wnosi również swoje motto życiowe:

"Ekscytuj się tym co robisz i rób to, co Cię ekscytuje. Wtedy osiągniesz sukces!"

To motto towarzyszy mi od bardzo dawna i jest potwierdzeniem mojej codziennej działalności, zarówno prywatnej, jak i zawodowej – jak krótko podsumowuje żona przedsiębiorcy.

Grupa Seppeler serdecznie gratuluje pani Ninie Seppeler objęcia nowej funkcji i życzy wielu sukcesów, wizji i tego, że nadal będzie "ekscytować się" tym co robi.