+48 32 649 70 00
info@ocynkownia.pl
Formularz kontaktowy

Seppeler – z nami warto

Nasz motyw przewodni: Zorientowanie Grupy Seppeler na rynek i przyszłość jest wyrażone w naszej misji. Produkty i usługi najwyższej jakości, pełna szacunku współpraca z Klientami, Dostawcami i Pracownikami oraz najnowocześniejsza, zrównoważona technologia to nasze cele. Nasze motto "Seppeler – z nami warto" traktujemy nie tylko jako obietnicę, ale jako zobowiązanie, ponieważ jest to przesłanie na zewnętrz i do wewnątrz firmy, a tym samym wymóg dla naszej własnej pracy.

Wizja: Gdzie chcemy być w 2033 roku?

Jako nowoczesna firma rodzinna jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą oraz silnym i zrównoważonym międzynarodowym partnerem dla naszych klientów. Ponadto wykorzystujemy istniejący potencjał w nowych obszarach biznesowych i krajach.

Misja: Dlaczego to jest ważne?

Z pasją angażujemy się w ochronę środowiska i zarządzanie naszą grupą spółek w sposób ekonomiczny i zorientowany na wartości, aby zachować niezależność biznesową dla przyszłych pokoleń.

Stanowisko: Co nas wyróżnia?

Grupa Seppeler zatrudnia pracowników, którzy biorą na siebie odpowiedzialność niezależnie od zajmowanego stanowiska i wykorzystują możliwości własnego rozwoju. Zachęca do osobistej inicjatywy i daje pracownikom swobodę podejmowania decyzji i wnoszenia własnej wiedzy.

Nasz motyw przewodni

Jesteśmy państwa niezawodnym I pragmatycznym partnerem

Osobisty kontakt

Ponieważ jesteśmy łatwo dostępni, doradzamy naszym Klientom uczciwie, uważnie i na wspólnej płaszczyźnie porozumienia. Dzięki szybkiej i elastycznej reakcji na ich indywidualne potrzeby, budujemy zaufanie i więź z Klientami. Nasz zaangażowany personel działa lokalnie, będąc jednocześnie integralną częścią silnej grupy, która oferuje maksymalne możliwości naszym Klientom.

Koncentracja

Jako doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani eksperci z dużym know-how procesowym w obszarze materiałów oraz z wiedzą prawniczą, dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, znajdując zawsze najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Ruch

Jesteśmy szybcy i dynamiczni, innowacyjni oraz otwarci na zmiany. Staramy się odpowiednio pakować nasze wyroby i podejmujemy działania zawsze w trosce o naszych Klientów. Zapewniamy właściwy sprzęt produkcyjny i przekonujemy do siebie poprzez elastyczność i zdrowy pragmatyzm.

Zachowanie wartości

Jesteśmy stabilną finansowo grupą, gwarantującą najwyższą jakość. Nasze oferowane produkty i usługi tworzą oraz chronią wartość. Zrównoważone myślenie i działanie stanowią fundament naszej tożsamości firmowej.

Nasze motto na bieżący rok

Tegoroczne motto kładzie szczególny nacisk na tematy, które nas poruszają i wyraża je w sposób kreatywny. We współpracy z wybranymi artystami, ze wspólnych pomysłów powstają dzieła w różnych stylach.

Motto na 2024 rok:
Technika napędzana pasją