+48 32 649 70 00
info@ocynkownia.pl
Formularz kontaktowy

25.08.2023

10 lat Seppeler Ocynkowni Śląsk w Częstochowie!

W ostatnią sobotę, podczas pikniku rodzinnego, świętowaliśmy 10-lecie przyłączenia ocynkowni w Częstochowie do Grupy Seppeler. Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspaniałą zabawę, a Pracownikom zakładu, za świetną organizację!

19.08.2023 w Częstochowie odbył się rodzinny piknik z okazji przyłączenia zakładu Częstochowa do Grupy Seppeler. Gości, którzy dopisali powitał dyrektor zakładu – Krzysztof Demendecki. Większość osób pojawiła się ze swoimi bliskimi, więc atmosfera była iście rodzinna. Każdy znalazł coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy z animatorami, dmuchane zamki, bańki mydlane, które cieszyły się sporą popularnością oraz atrakcje artystyczne. Można było sprawdzić się w wielu konkurencjach rodzinnych, postrzelać z łuku, odbyć bieg na czas w alkogoglach, a nawet zdobyć ciekawe nagrody w konkursach z wiedzy o cynkowaniu. Poza potrawami na ciepło i z grilla, Goście zostali poczęstowani urodzinowym tortem.

Dzięki przynależności do Grupy Seppeler, zakład w Częstochowie posiada dostęp do przeszło 100-letniego doświadczenia tego europejskiego lidera w zakresie cynkowania ogniowego. Ocynkownia Częstochowa niedawno przeszła gruntowną modernizację i obecnie należy do najnowocześniejszych ośrodków tego rodzaju w Polsce. Zakład dysponuje zautomatyzowanym systemem, dzięki któremu procesy trawienia, topnikowania i samego zabezpieczania konstrukcji stalowych przed korozją są wykonywane z wysoką precyzją i zapewniają jakość w produkcji seryjnej. Dodatkowo zakres wykonywanych usług został wzbogacony o pasywację, poprawiającą walory estetyczne powłoki cynkowej i zapobiegacjącą powstawaniu białej rdzy.