Menu

Lokalizacje Przegląd

Cynkowanie ogniowe

O nas

Grupa Seppeler

Wiadomości/Aktualności


Kategoria: Komunikat grupowy

09.03.2020

Z dniem 17. 02. 2020 r. pani Nina Seppeler została powołana do zarządu spółki Seppeler- Rietberg GmbH.


Thomas Weise, Stefan Neese i Nina Seppeler – Zespół Zarządzający w Grupie Seppeler

Udziałowcy Seppeler-Rietberg GmbH oraz Rada Nadzorcza Seppeler Holding powołały w dniu 17. 02. 2020 r. panią Ninę Seppeler do zarządu spółki Seppeler-Rietberg GmbH.

Pani Nina Seppeler na swoim nowym stanowisku, wraz z dyrektorem handlowym Thomasem Weise i dyrektorem technicznym Stefanem Neese, odpowiada w równym stopniu za dalszy rozwój rodzinnego przedsiębiorstwa.

W ramach działalności Seppeler Holding jest również odpowiedzialna za marketing i projekty specjalne.

Pani Nina Seppeler jest związana z firmą od 16 lat. Po zdobyciu kierunkowego wykształcenia, studiach i kilkuletnim doświadczeniu w dziale IT, początkowo przejęła koordynację i kontrolę nad polskimi zakładami na stanowisku Prezesa Zarządu. Teraz nastąpił kolejny krok w karierze - powołanie do zarządu spółki Seppeler-Rietberg GmbH jako przedstawiciela rodziny Seppeler.

Po przejściu pana Kaia Seppelera do rady nadzorczej, obecność pani Niny Seppeler wśród udziałowców zapewnia spółce reprezentację przez członka zarządu, a jednocześnie przez członka rodziny, co podkreśla kulturę i charakter firmy.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i szerokiemu spektrum zadań, pani Nina Seppeler zgromadziła duże doświadczenie, które może być dobrze wykorzystane w nowej funkcji.
Pani Nina Seppeler, oprócz dużego  doświadczenia i przywiązania, wnosi również swoje motto życiowe:

 „Ekscytuj się tym co robisz i rób to, co Cię ekscytuje. Wtedy osiągniesz sukces!".

To motto towarzyszy mi od bardzo dawna i jest potwierdzeniem mojej codziennej działalności, zarówno prywatnej, jak i zawodowej - jak krótko podsumowuje żona przedsiębiorcy.

Grupa Seppeler serdecznie gratuluje pani Ninie Seppeler objęcia nowej funkcji  i życzy wielu sukcesów, wizji i tego, że nadal będzie „ekscytować się" tym co robi.


Wyślij
zapytanie

+48 32 649 70 00