Menu

Lokalizacje Przegląd

Cynkowanie ogniowe

O nas

Grupa Seppeler

Wiadomości/Aktualności


Kategoria: Komunikat grupowy

24.04.2015

Nazwa jest programem


Firma Paul Heinemann zmienia nazwę na Feuerverzinkung Osnabrück

„Nowa nazwa nawiązuje do lokalizacji zakładów oraz podkreśla uznanie do regionalnych odbiorców”, podkreśla kierownik oddziału Klaus Großegesse. W połowie maja dotychczasowa nazwa Paul Heinemann GmbH & Co. KG została zmieniona na Feuerverzinkung Osnabrück GmbH & Co.  Dzięki temu nazwa firmy nie tylko będzie utożsamiana z główną siedzibą Grupy Seppeler, jej głównym obszarem działalności oraz jej oddziałem, lecz teraz dla każdego w aglomeracji Osnabrück jasne jest, że jeśli chodzi o cynkowanie ogniowe, znajdują się tu Państwo we właściwych rękach.


Zmiana nazwy stanowi tylko jeden z kilku kroków, jakie firma Feuerverzinkung Osnabrück chce podjąć na przyszłość. Konsekwentnie i krok po kroku rozszerzany będzie zakres usług i serwisu. I tak oto dodatkowe opcje w zakresie cynkowania zapewnia nowy piec i nowym kocioł: „Do tej pory w Osnabrück nasi klienci mogli zlecać cynkowanie zbiorników, elementów ślusarskich lub płotów, teraz również będzie możliwa realizacja znacznie większych detali, np. dla producentów pojazdów lub boksów dla koni”, wyjaśnia Klaus Großegesse. Wanna ma długość 8,80 metra, szerokość 1,75 metra oraz głębokość 3,50 metra. Na przełomie roku zostanie jeszcze przebudowana wykańczalnia oraz zainstalowany piec suszarniczy, co umożliwi wykorzystanie głębokości wanny w pełnym zakresie. Ten szeroki zakres usług został bardzo dobrze przyjęty przez klientów od północnego regionu Emsland aż po południowy region Münster i Holandię, potwierdza Pascal Monkenbusch, który jako Dyrektor Sprzedaży pielęgnuje bezpośrednie kontakty z klientami: „W ten sposób jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni i zapewniamy jeszcze lepszą jakość – to ważny sygnał dla naszych klientów”.

Od kwietnia ubiegłego roku nowość w zakładzie stanowi możliwość szlifowania wraz z malowaniem proszkowym, które realizowane są we współpracy regionalnej. W zależności od indywidualnych potrzeb przeprowadzane mogą być pozostałe prace dodatkowe. Oprócz Klausa Großegesse, który od 30 lat zna branżę cynkowania ogniowego i uczył się jej od podstaw, swoją radą służy klientom również Pascal Monkenbusch. Uwe Krohn zapewnia nie tylko jakość, lecz troszczy się również o rozległą przebudowę. 

Poza udoskonalonym zakresem usług dotyczy to szczególnie działu obsługi klienta, który w zakładach Feuerverzinkung Osnabrück ma niemałe obroty. Niedawno została całkowicie zreorganizowana procedura przyjęcia towaru, mająca wielkie znaczenie dla funkcjonowania ocynkowni. Obsługa zleceń została na przykład znacznie ułatwiona dzięki wprowadzeniu systemu kodów kreskowych, dzięki czemu rejestracja danych odbywa się znacznie szybciej i efektywniej.

Specyfikacje klientów są gromadzone w centralnej bazie danych i integrowane w wewnętrzne procesy, uelastyczniona została również obsługa tras. Wobec tego zmiana nazwy stanowi przede wszystkim wyraźny znak dla każdego, że typowa wysoka jakość usług oferowanych przez firmę Seppeler w zakresie cynkowania ogniowego jest już dostępna pod nowym adresem: Industriestrasse 5, Westerkappeln.


Wyślij
zapytanie

+48 32 649 70 00